1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 LIC002
Lineer Cebir
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi DİLEK BAYRAK
E-402
FZK107
Fizik I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. TANJU GÜREL
E-402
BMB103
Bilgisayar Mühendisliğine Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
B-205
MAT111
Matematik I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi NURAY EROĞLU
E-401
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. KEVSER SELVİ
Öğretim Üyesi Odası 35
18.30 - 19.20 11 LIC002
Lineer Cebir
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi DİLEK BAYRAK
E-402
FZK107
Fizik I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. TANJU GÜREL
E-402
BMB103
Bilgisayar Mühendisliğine Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
B-205
MAT111
Matematik I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi NURAY EROĞLU
E-401
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. KEVSER SELVİ
Öğretim Üyesi Odası 35
19.30 - 20.20 12 LIC002
Lineer Cebir
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi DİLEK BAYRAK
E-402
FZK107
Fizik I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. TANJU GÜREL
E-402
BMB103
Bilgisayar Mühendisliğine Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
B-205
MAT111
Matematik I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi NURAY EROĞLU
E-401
YDİ109
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. BİLGE ÖZLÜŞEN
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
20.30 - 21.20 13 LIC002
Lineer Cebir
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi DİLEK BAYRAK
E-402
FZK107
Fizik I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. TANJU GÜREL
E-402
TBT001
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
B-304
MAT111
Matematik I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi NURAY EROĞLU
E-401
YDİ109
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. BİLGE ÖZLÜŞEN
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
21.30 - 22.20 14 TBT001
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
B-304
YDİ109
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Çevr.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. BİLGE ÖZLÜŞEN
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
22.30 - 23.20 15 TBT001
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
B-304
23.30 - 00.20 16
00.25 - 01.15 17
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 SYA002
Sayısal Analiz
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
E-401
EMB201
Elektrik Devre Temelleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Arş. Gör. Dr. RABİA KORKMAZ TAN
E-401
YD 003
Yabancı Dilde Okuma ve Konuşma
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. BİLGE ÖZLÜŞEN
E-402
DFD002
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. RAFAYEL SHKHALIYEV
E-402
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Elktr.Hab.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
18.30 - 19.20 11 SYA002
Sayısal Analiz
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
E-401
EMB201
Elektrik Devre Temelleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Arş. Gör. Dr. RABİA KORKMAZ TAN
E-401
YD 003
Yabancı Dilde Okuma ve Konuşma
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. BİLGE ÖZLÜŞEN
E-402
DFD002
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. RAFAYEL SHKHALIYEV
E-402
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu Müh. Fak.-Elktr.Hab.Müh.(İ.Ö.)
Öğr. Gör. HATİCE BAYRAKTAR
Öğretim Üyesi Odası 1(Birleştirme)
19.30 - 20.20 12 SYA002
Sayısal Analiz
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERTUĞRUL ORDU
E-401
EMB201
Elektrik Devre Temelleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Arş. Gör. Dr. RABİA KORKMAZ TAN
E-401
DFD002
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. RAFAYEL SHKHALIYEV
E-402
20.30 - 21.20 13 EMB201
Elektrik Devre Temelleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Arş. Gör. Dr. RABİA KORKMAZ TAN
E-401
DFD002
Diferansiyel Denklemler
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. RAFAYEL SHKHALIYEV
E-402
21.30 - 22.20 14
22.30 - 23.20 15
23.30 - 00.20 16
00.25 - 01.15 17
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

3. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 BMB309
Bilgisayar Ağlarına Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
B-205
BMB305
Web Tasarımı ve Programlama
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
B-205
BMB303
Sayısal Bilgisayar I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
B-201
BMB307
Otomata Teorisi
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
B-201
BMB301
İşletim Sistemleri I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
B-205
18.30 - 19.20 11 BMB309
Bilgisayar Ağlarına Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
B-205
BMB305
Web Tasarımı ve Programlama
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
B-205
BMB303
Sayısal Bilgisayar I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
B-201
BMB307
Otomata Teorisi
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
B-201
BMB301
İşletim Sistemleri I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
B-205
19.30 - 20.20 12 BMB309
Bilgisayar Ağlarına Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
B-205
BMB305
Web Tasarımı ve Programlama
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
B-205
BMB303
Sayısal Bilgisayar I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
B-201
BMB307
Otomata Teorisi
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
B-201
BMB301
İşletim Sistemleri I
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
B-205
20.30 - 21.20 13 LMİ104
Mesleki İngilizce II
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. Dr. UFUK ÇETİN
B-201
21.30 - 22.20 14 LMİ104
Mesleki İngilizce II
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. Dr. UFUK ÇETİN
B-201
22.30 - 23.20 15
23.30 - 00.20 16
00.25 - 01.15 17
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19

4. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
17.30 - 18.20 10 BMSB417
Çevik yazılım geliştirme
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
B-201
BMSB433
Derin Öğrenmenin Temelleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
B-201
BMSB436
Python Programlamaya Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
B-304
BMSB419
Ağ Tabanlı Programlama
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
B-304
BMSB406
Makine Öğrenmesine Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
B-304
18.30 - 19.20 11 BMSB417
Çevik yazılım geliştirme
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
B-201
BMSB433
Derin Öğrenmenin Temelleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
B-201
BMSB436
Python Programlamaya Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
B-304
BMSB419
Ağ Tabanlı Programlama
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
B-304
BMSB406
Makine Öğrenmesine Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
B-304
19.30 - 20.20 12 BMSB417
Çevik yazılım geliştirme
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
B-201
BMSB433
Derin Öğrenmenin Temelleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
B-201
BMSB436
Python Programlamaya Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
B-304
BMSB419
Ağ Tabanlı Programlama
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
B-304
BMSB406
Makine Öğrenmesine Giriş
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
B-304
20.30 - 21.20 13 BMSB423
Sayısal Hesaplama Programları
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
B-201
BMSB421
Veri sıkıştırma yöntemleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
B-201
21.30 - 22.20 14 BMB407
Proje I
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
Öğretim Üyesi Odası 1
BMB407
Proje I
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
Öğretim Üyesi Odası 10
BMB407
Proje I
3. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
Öğretim Üyesi Odası 11
BMB407
Proje I
4. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
Öğretim Üyesi Odası 12
BMB407
Proje I
5. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
Öğretim Üyesi Odası 13
BMB407
Proje I
6. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
Öğretim Üyesi Odası 14
BMB407
Proje I
7. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. Dr. VİLDAN ATALAY AYDIN
Öğretim Üyesi Odası 23
BMB407
Proje I
8. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
Öğretim Üyesi Odası 15
BMSB423
Sayısal Hesaplama Programları
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
B-201
BMSB421
Veri sıkıştırma yöntemleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
B-201
BMB407
Proje I
8. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
Öğretim Üyesi Odası 19
BMB407
Proje I
7. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. Dr. VİLDAN ATALAY AYDIN
Öğretim Üyesi Odası 24
BMB407
Proje I
6. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
Öğretim Üyesi Odası 12
BMB407
Proje I
5. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
Öğretim Üyesi Odası 11
BMB407
Proje I
4. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
Öğretim Üyesi Odası 10
BMB407
Proje I
3. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
Öğretim Üyesi Odası 10
BMB407
Proje I
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
Öğretim Üyesi Odası 1
BMB407
Proje I
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
Öğretim Üyesi Odası 1
22.30 - 23.20 15 BMB407
Proje I
8. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
Öğretim Üyesi Odası 1
BMB407
Proje I
7. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. Dr. VİLDAN ATALAY AYDIN
Öğretim Üyesi Odası 2
BMB407
Proje I
6. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
Öğretim Üyesi Odası 29
BMB407
Proje I
5. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
Öğretim Üyesi Odası 28
BMB407
Proje I
4. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
Öğretim Üyesi Odası 26
BMB407
Proje I
3. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
Öğretim Üyesi Odası 27
BMB407
Proje I
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
Öğretim Üyesi Odası 25
BMB407
Proje I
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
Öğretim Üyesi Odası 23
BMSB423
Sayısal Hesaplama Programları
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
B-201
BMSB421
Veri sıkıştırma yöntemleri
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
B-201
BMB407
Proje I
8. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi AHMET SAYGILI
Öğretim Üyesi Odası 36
BMB407
Proje I
7. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Öğr. Gör. Dr. VİLDAN ATALAY AYDIN
Seminer Odası 2
BMB407
Proje I
6. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ERKAN ÖZHAN
Öğretim Üyesi Odası 3
BMB407
Proje I
5. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi ALPAY DORUK
Öğretim Üyesi Odası 29
BMB407
Proje I
4. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. PINAR TÜFEKCİ
Öğretim Üyesi Odası 28
BMB407
Proje I
3. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERDİNÇ UZUN
Öğretim Üyesi Odası 1
BMB407
Proje I
2. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Dr. Öğr. Üyesi HALİL NUSRET BULUŞ
Öğretim Üyesi Odası 27
BMB407
Proje I
1. Şube
Çorlu Müh. Fak.-Bil.Müh.(İÖ)
Doç. Dr. ERCAN BULUŞ
Öğretim Üyesi Odası 24
23.30 - 00.20 16
00.25 - 01.15 17
01.20 - 02.10 18
02.15 - 03.05 19